Hakkımızda

2004’de kurulduğu günden bu yana CONAX, yolunda sağlam adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Ev ve işyeri tipi su arıtma cihazlarının üretim ve satışı konusunda, yüksek kalite anlayışı ile hareket eder.

Yurtiçi pazarında Conax, dokuz yıl gibi kısa bir zamanda, marka değerini sektörün ilk üçe çıkarmayı yapmayı başardı ve şimdi gözünü, su arıtma sektöründe ülkenin en değerli markası olmaya dikti.

81 ilde yaygın teknik servis ağı, ülke çapında 130 satış noktası ile pazardaki varlığını belirgin olarak hissettiren CONAX, 2013’den bu yana Koçtaş Yapı Marketleri ile sürdürdüğü işbirliği içerisindedir.

Özellikle CONAX GOLD markalı su arıtma cihazını ülke genelinde, tüm Koçtaş marketlerinde halkın beğenisine sunmaya devam ediyor…

Öte yandan, Manisa’da kurulu 10.000 m2 kapalı üretim alanı ile %100 yerli ve milli üretim yapan CONAX, ülke ekonomisine yaptı katkıların payını yıldan yıla arttırmayı hedefliyor.

CONAX, her zaman daha iyisini, daha konforlusunu, daha ekonomik olanı üretme ve müşterilerine daha üstün bir ürün ve hizmet sunma gayreti içerisindedir.

Çevre dostu bir üretim anlayışına odaklanan Conax, tüm üretim süreçleri boyunca, doğa dostu bir yönetim anlayışı ile hareket ediyor.

CONAX, yönetimsel tüm alt yapısını, personel yapılanmasını, üretim bandını, makine parkurunu ve ekipmanlarını bu doğrultuda sürekli olarak ve aksatmaksızın güncelliyor.

Facebook

Bizi Takip Edin!

Twitter

Bizi Takip Edin!

YouTube

Bizi Takip Edin!

Kalitemizin Arkasında Bıraktığımız Başarı Hikayesi

Su Sağlıktır.

Whatsapp Destek
Merhaba 👋🏻
Size nasıl yardımcı olabiliriz?